Horoskopy › Výklad karetTarotové karty › Karta Císař

Tarotová karta - Císař

Tarotová karta Císař

Klíčové pojmy:

autorita, moc, odhodlání, řešení
(konflikt, arogance)

Výklad karty:

Císař je mocný vládce. Představuje otcovskou postavu, která nám musí být příkladem. Je autoritou, na níž leží mnohá důležitá rozhodnutí. Proto musí být Císař silný a odhodlaný, aby byl schopen řešit problémy a konat důležité skutky.

Profesionalita je vlastnost bytostná pro Císaře. Nepouští se bezhlavě do činností, kterým nerozumí a soustředí se, aby zodpovědně dělal svoji práci. Zamyslete se, zda nevyšla nová kniha ve Vašem oboru, kterou byste si mohli nastudovat. Položte si také otázku, zda je pro Vás práce posláním, zábavou nebo jen nutností. Císař totiž ví, že práce vykonávaná jen pro peníze nepřináší skutečné životní naplnění. A i když jsou v životě třeba období, kdy je o práci nouze a nemůžete si vybírat podle Vašich představ, nastane určitě čas, kdy můžete jednat tak, abyste měli práci, která naplní nejen Vás, ale i ty, kteří budou sklízet plody Vaší snahy.

Zkuste se jako Císař dívat do budoucna. Zkuste vymyslet něco nového, co usnadní a zpříjemní život nebo práci Vám i Vašemu okolí. Nespokojte se jen s myšlenkou. Obětujte pár večerů před televizí a zavřete se do dílny nebo podejte žádost o grant. Vaše nápady vyžadují odhodlání, aby byly dotaženy do konce. Jen ty uskutečněné jsou opravdu cenné.

Moc Císaře je rozsáhlá a ovlivňuje jeho široké okolí. Císař se snaží vést ostatní, protože je obdařen příkladným charakterem a zodpovědností. Je připraven řešit závažné otázky. Máte utratit prémie za pěknou dovolenou nebo raději šetřit na rekonstrukci bytu? Máte odjet za prací nebo studiem do zahraničí nebo se věnovat rodině a přátelům zde? Bude lepší koupit dětem drahé hračky nyní nebo jim spořit na studium v dospělosti? Odpovědět na tyto a podobné otázky si musíte sami. Ať už máte na srdci cokoli, Císař Vám bude dobrým průvodcem při rozhodování. Zkuste se rozhodovat zodpovědně jako on.

Císaři je vlastní odhodlání. Jsou chvíle, kdy není možné věnovat dlouhou dobu nad zvažováním našich činů. Císař nejedná bezmyšlenkovitě, ale rozhodně. A vždy v souladu s mravními principy. Pokud vidíte, že se na ulici pohybuje kapesní zloděj, nemusíte jej hned chytit za ruku. I telefonát na policii je způsobem, jak situaci aktivně pomoci. A to rozhodně lepším než nečinné přihlížení.

Karta Císař nemusí nutně označovat právě Vás. Zamyslete se také, kdo ve Vašem okolí je nyní typickým Císařem. Může to být nadřízený, kolega, partner nebo třeba i zákazník. Jaký je jeho postoj k Vám? Může být vstřícný. Avšak pokud se kdokoli těší ze samotné moci, není daleko ke konfliktu a projevům arogance. Při vládnutí se rozhodujte vždy tak, abyste nemysleli pouze na sebe, ale i na zájmy těch druhých.

Ať už jsou před Vámi jakékoli životní a pracovní úkoly, zkuste se jich zhostit s rozhodností a zodpovědností Císaře. Nemusíte být manažerem softwarové firmy ani ředitelem továrny na automobily. Vést vlastní život odhodlaně a čestně je dnes skutečně záslužný čin pro každého.

Ludmila – Výklad karet, Reiki na dálku, Práce s kyvadlem

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz