Horoskopy › Výklad karetTarotové karty › Karta Mág

Tarotová karta - Mág

Tarotová karta Blázen

Klíčové pojmy:

komunikace, obratnost, bystrost, seznamování 
(přecenění, selhání)

Výklad karty:

Mág je obratný kouzelník, který umí zaujmout i pobavit. Je velmi šikovný a přitahuje pozornost okolí. Mág se nenechá nikým ošálit, protože on sám je tím, kdo ovládá mnoho triků. Musel však dlouho rozvíjet svůj talent, protože bez vytrvalosti a cviku by zůstal jen nadaným učedníkem a nedosáhl by mistrovství.

Mág je především symbolem obratné komunikace. Tato karta Vám dodá odvahu, sílu a jistotu při jakémkoli závažném rozhovoru. S Mágem zvládnete lépe složité rodinné spory, nelehká obchodní jednání, pracovní pohovor, nepříjemný telefonát nebo i reklamaci polámané žehličky.

Tato karta Vás rovněž vybaví vtipem a obratností i při nezávazné konverzaci. Bude Vám tak dobrým pomocníkem při společenských událostech všeho druhu. Můžete se stát hvězdou večírku, získat obdiv Vašich spolupracovníků nebo jen rozesmát prodavače v novinovém stánku. S touto kartou zvolíte správná slova ve správný čas. Takové nadání se hodí, když budete chtít zaujmout Váš protějšek, ať už jen letmo při setkání na chodbě u kávovaru nebo při dlouhé romantické večeři.

Mágem může být rovněž kdokoli ve Vašem okolí. Vnímejte i pozitivní magické momenty, na které narazíte. Zdá se Vám někdo výmluvnější než dříve? Nebo na Vás působí doslova kouzelně? Možná za tím vězí Mág. Buďte ovšem také ostražití, zda se Vás někdo nesnaží oklamat. Magická schopnost přesvědčivosti může být živena i nekalými úmysly. Příkladem jsou kostky, které před Mágem na stole leží. Ty mohou být zdrojem zábavy, ale pokud jejich magickému kouzlu propadnete, stávají se kostky také symbolem hazardu, který se Vám může vymstít.

Rizika této karty jsou především přecenění a selhání. Mág není rozhodně všemocný a vy nesmíte zcela propadnout jeho kouzlu. Nastudovat celou encyklopedii Britannica za jedinou noc se Vám jistě nepodaří. Stejně tak - pokud jste dosud byli velmi ostýchaví - Vám Mág nepomůže zvládnout tři schůzky za jeden večer. A po pěti skleničkách vodky by byl unavený nejen jazyk Mága, ale i ten Váš. Nepropadněte proto sebeklamu a Vaše schopnosti posuzujte raději střídmě.

Mág je vodítkem, jakým směrem vykročit. Snažte se využít a rozvinout všechny jeho aspekty, které zvýší Vaši přitažlivost i šarm a pomohou Vám lépe vyjadřovat myšlenky i pocity. Mág bude jen průvodcem (vynech čárku) krok za krokem na cestě Vašeho postupného zdokonalování.

Alexandra – Astrologie, Numerologie

Změní se brzy život k lepšímu? Nevíte si rady? Toužíte po lásce?
Karty a hvězdy společně pomohou najít odpověď!


Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna,
P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, www.platmobilem.cz